Skip to main content
Haberler

[:tr]Hekagro Adana Aba Ziraat ve Ali Baba Çiftliği Ziyareti[:en]Hekagro visit to Adana Aba Agriculture and Ali Baba Farm [:]

By 24 Nisan 2022Ocak 16th, 2023No Comments
[:tr]

Dünyanın en büyük gübre tedarikçisi ve iş ortağımız Nutrien’in Başkan Yardımcısı Kent Lambden ve Nutrien’in Küresel İş Geliştirme Kıdemli Müdürü Nicolas Vaio’yu ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Bayilerimizi Kent Lambden, Nicolas Vaio, Hekagro Solutions CEO’su Enis Hekimoğlu, Hekagro  Satış ve Pazarlama Direktörümüz Orçun Sağyaşar ve Hekagro Teknik Müdürü Sami Togan ve Hekagro Adana Takım Lideri Mert Evirgen ile ziyaret ettik.

[:en]

We are very happy to welcome Kent Lambden, the Vice President of Nutrien, the biggest fertilizer supplier in the world and our business partner, and Nicolas Vaio, the Global Business Development Senior Manager of Nutrien. We visited our dealers with Kent Lambden, Nicolas Vaio, Enis Hekimoğlu the CEO of Hekagro Solutions, Orçun Sağyaşar the Sales and Marketing Director of Hekagro, Sami Togan the Technical Manager of Hekagro and Mert Evirgen Adana Team Leader of Hekagro.

[:]