Skip to main content

BİTKİ BESLEMEDE BUGÜNÜN ÇÖZÜMLERİNİ ÜRETİYOR, YARINI ŞEKİLLENDİRİYORUZ.

32 BİTKİ DESENİNDE, 1993 YILINDAN BUGÜNE TÜM TÜRKİYE’DE
ÇİFTÇİLER İLE BİRLİKTE, ÜNİVERSİTE VE BİLİMSEL LABORATUVAR
ARAŞTIRMALARI İLE GELİŞTİRİLMİŞ İSPATLANMIŞ
PATENTLİ TEKNOLOJİLERE SAHİP ÜRÜNLER

MARKALARIMIZ VE TEKNOLOJİLER

Organik Asit Teknolojisi › Besin kullanılabilirliğini arttırın, gübre performansını arttırın ve toprak sağlığını güçlendirin. Actagro tescilli kanıtlanmış organik asit teknolojisi, besin maddelerinin bitki içine ve içerisine olan hareketini arttırır, verim potansiyelini arttırmaya yardımcı olur ve topraktaki yararlı mikrobiyal aktiviteleri arttırır. Actagro, son derece verimli ve yüksek oranda bitki duyarlılığı olan stabil humus bileşenleri ile reaksiyona giren bitki besinleri üretmektedir. 

DAHA FAZLA

Amino Asit Şelatlama Teknolojisi › Albion, amino asit şelatlı mineralleri kullanan benzersiz formülasyon için pazardaki tek kaynak olmaya devam ediyor. Albion Bitki Besleme, sağlık, verim ve raf ömrünü optimize etmek için bitkilerdeki mineral eksikliğini çözmek için benzersiz ve patentli iki aşamalı bir yaklaşıma sahiptir. Bu patentli şelatlı mineraller Metalosate markası altında pazarlanmaktadır. Metalosate ürünleri, gerekli elementer minerallerin şelatlı bir formda organik moleküllere bağlanması sonucunda oluşur.

DAHA FAZLA

Growth Teknolojisi › Herbisitlerin, böcek ilaçlarının, gübrelerin ve tarımsal teknolojinin kullanılması, bitki sağlığında yeni zirvelere ulaşılmasına yardımcı oldu, ancak bu tarımsal araçların yapabileceklerinin verim sınırına hızla ulaşıyoruz. Doğayı temel alan biyoteknoloji, toprak verimliliği ve mevcut uygulamalarınızı geliştiren ve daha üretken, verimli ve kârlı olmanıza yardımcı olan diğer tarımsal çözümlerle bunu değiştiriyor.

DAHA FAZLA

ECCA Karboksi  Teknolojisi › ECCA Karboksi teknolojisi, Innovak Global’in bitkisel kabuklardan elde etmek için geliştirdiği bilgi ve tecrübe birikimidir. Bu birikim bitkiler üzerinde belirli faydalı etkiler gösteren bileşiklerin ve bileşik gruplarının hem tek başlarına hemde besin maddeleri, büyüme düzenleyicileri ve faydalı mikroorganizmalar ile birlikte tanımlanması, izolasyonu, saflaştırılması ve konsantrasyonunu içermektedir. Ayrıca, formülasyonlarda mevcut olan aktif bileşenlerin etki mekanizmaları hakkında bilgi içerir.

DAHA FAZLA

Reox Teknolojisi › UAS, yüksek kaliteli biyolojik, organik ve doğal gübreler, yaprak besinleri ve doğal biyolojik olarak parçalanabilir toprak düzenleyicilerinin en büyük hatlarından birini araştırır, üretir ve pazarlar. Bu ürünler arasında bitki besinleri, sıvı toprak düzenleyicileri, fülik asitler, deniz yosunu, balık emülsiyonu, azot sabitleyici bakteriler, enzimler, faydalı mantarlar, toksik olmayan böcek kontrolleri ve çevre açısından güvenilir biyolojik, organomineral ve biyostimülantlı ürün yelpazesi bulunmaktadır.

DAHA FAZLA

Take-off Teknolojisi › Besin alımını, asimilasyonu ve azot kullanım verimliliğini hızlandıran devrim niteliğide bir azot yönetim teknolojisidir. Azot kullanım verimliliğini, ürün büyümesini ve verim portansiyelini arttırmak için besin içinden çalışır. Daha fazla uygulanan azotun bitki tarafından alınmasına izin verir. Bu teknolojideki aktif bileşen bitkinin azotu daha etkin bir şekilde özümsemesine yardımcı olur. Bu da bitkinin fosfor ve kükürt gibi diğer besin maddelerini kullanışını geliştirir.

DAHA FAZLA

21. yüzyıl çiftçisine, çevreye saygılı, teknolojik açıdan gelişmiş ürünler kullanarak beslenme ve koruma çözümleri sunmaktadır. Ürünleri her zaman optimum sonuçlarla farklı mahsüllerde, enlemlerde ve iklimlerde test edilmiştir. Ekolojik ve kalite sertifikalarının yanı sıravaatlerini garanti eden saha çalışmalarıda vardır. Ürünleri birincil besinler, biyostimülanlar, eksiklik düzeltici mikro elementler, bitki koruma, toprak düzenleyiciler ve fitoaktivatörleri içermektedir.

DAHA FAZLA

BİZDEN HABERLER