Skip to main content

Take Off Magnum

Özellikleri

Take Off Magnum, potasyum fosfit kaynağıyla bitkilerde çiçeklenme, meyve tutumu ve meyve büyümesinde kullanılan sistemik bir üründür. Topraktan ve yapraktan güvenle kullanılabilir. İçeriğindeki özel fosfit bileşimi bitkinin direnç mekanizmasını uyarır. Ayrıca bitkilerde boğum arasını kısaltarak, daha fazla sağlıklı çiçek oluşturur. Bu sayede meyve tutumu önemli ölçüde artar.

Patentli formülasyona sahip Verdesian ürünleri, fungisitlerle birlikte kullanıldıklarında bitkilerde, Rizoctonia solani, Botriytis cinerea, Phytophthora, Pyricularia oryzae, Plasmophora viticola gibi fungal hastalıklara karşı ekstra direnç sağlar.

Verdesian’ın patentli Take Off teknolojisi bitkilerinizin bünyesinde bulunan azotu daha yüksek yarayışlılıkla kullanmasını sağlar.

Fosfitin Organik Asit ile birleştirilmesi sayesinde sulama tankından veya havadan oksijen atomu alarak standart fosforlara dönme eğiliminde değildir. Bu sayede Verdesian fosfit kaynakları çok yüksek yüzde ile bitkiye girişini fosfit olarak yapar ve bu sayede çok daha fazla avantaj sağlar.

 Yaprak Uygulamarı  Toprak Uygulamaları
Sebzelerde ve Meyve Ağaçlarında 150-200cc 100LT Su Açık ve Örtü Altı Sebzelerde 500 cc-1 Lt Da
Tarla Bitkileri 100cc Da Meyve Ağaçlarında 500 cc-1 Lt
Narenciye ve Bağda 150-200cc 100LT Su
Çilekte 100-150cc 100LT Su

 

 Garanti Edilen İçerik
% 5 Azot
%15 Potasyum

Diğer Ürünlerimiz